OFERTA

Pompy ciepła

Pompy ciepła

Pompa ciepła to niskotemperaturowe urządzenie grzewcze, które wykorzystuje energię cieplną znajdującą się w naszym środowisku naturalnym: ziemi, powietrzu, wodzie.

Zasada działania opiera się na przemianach fizycznych, które zachodzą w pompie: parowanie, sprężanie, skraplanie oraz rozprężanie. [...]

WIĘCEJ

Klimatyzacja

Klimatyzacja

Klimatyzator to najprostszy i coraz tańszy sposób na zapewnienie optymalnych warunków temperaturowo-wilgotnościowych w naszym domu. Tego typu instalacje sa coraz bardziej popularne. Coraz rzadziej klimatyzacja kojarzy się z "luksusem" i staje się codziennością w wielu domach. Co więcej jego pozytywny wpływ na mikroklimat w pomieszczeniach trwa znacznie dłużej niż tylko przez okres intensywnych upałów
WIĘCEJ
Chłodnice powietrza

Chłodnice powietrza

Dla komór przechowalniczych owoców i warzyw proponujemy głównie pchające chłodnice powietrza. Zalety tych chłodnic doceniła już bardzo duża grupa inwestorów.
Bazujemy na produktach renomowanych producentów.

WIĘCEJ

Skraplacze

Skraplacze

W naszych rozwiązaniach proponujemy głównie zastosowanie skraplaczy wykonanych w technologi  mikrokanalikowej. Technologia ta oferuje dużą przewagę pod względem wydajności. W porównaniu do tradycyjnej rury i wężownicy lamelowej o tej samej pojemności oferuje wiele zalet pod względem wydajności

WIĘCEJ

Agregaty chłodnicze

Agregaty chłodnicze

W rozwiązaniach naszych stosujemy przeważnie agregaty chłodnicze oparte o sprężarki renomowanej firmy BITZER. Oferujemy zarówno pojedyncze agregaty chłodnicze, jak i zespoły sprężarkowe.

WIĘCEJ

Kontrolowana atmosfera

Kontrolowana atmosfera

Nasze rozwiązania bazują głównie o urządzenia renomowanej firmy Besseling .

Oferujemy:

 • Płuczki CO2.
 • Generatory azotu

WIĘCEJ

Falowniki

Falowniki

Głównym celem zastosowania falownika jest uzyskanie płynnej regulacji wydajności chłodniczej (mocy sprężarki). Szczególne znaczenie ma, to jeśli jedna sprężarka obsługuje 2 lub więcej komór chłodniczych. Oferowane rozwiązanie pozwala wtedy na jednoczesną pracę wszystkich komór obsługiwanych poprzez daną sprężarkę.

WIĘCEJ

Regeneracja / odzysk ciepła

Regeneracja / odzysk ciepła

Podczas projektowania układów chłodniczych bardzo duży nacisk kładziemy na zużycie energii elektrycznej, a co za tym idzie zmniejszenie kosztów użytkowania urządzeń chłodniczych. Na takie potrzeby opracowaliśmy specjalny system regeneracyjny, który pozwala na podniesienie sprawności sprężarki chłodniczej nawet aż o 25-30%.

WIĘCEJ

Pomiary elektryczne

Pomiary elektryczne

Oferujemy wykonanie okresowych pomiarów elektrycznych
 • rezystancji izolacji
 • badania wyłączników różnicowo-prądowych
 • skuteczności ochrony przeciwporażeniowej 
 [...]
WIĘCEJ
System detekcji czynnika

System detekcji czynnika

STAŁY SYSTEM WYKRYWANIA WYCIEKÓW JEST OBOWIĄZKOWY OD 500 TON EKWIWALENTU CO2. 
Montaż systemów wykrywających niepożądane emisje konkretnych substancji pozwoli uniknąć sytuacji zagrażających życiu i zdrowiu, a także pomoże również w zachowaniu urządzeń w odpowiednim stanie technicznym. Należy pamiętać, że nawet niewielkie emisje mogą zmieniać parametry pracy urządzeń, zwiększyć ich energochłonność oraz zmniejszyć wydajność obiegu.

WIĘCEJ
Sterowanie | Panele HMI

Sterowanie | Panele HMI

Większość osób tak naprawdę nie docenia zastosowania odpowiedniego systemu sterowania. W większości przypadków oferowane jest jedno, standardowe rozwiązanie. My proponujemy różnorodne rozwiązania. Pracujemy na sterownikach firm CAREL czy Danfoss. Oprócz tego polecamy panele HMI, które bardzo ułatwiają sterowanie systemem przez klienta. 

WIĘCEJ

 • arkton.png
 • berling.png
 • bitzer.png
 • Danfoss-Logosvg_.png
 • Enreco_Logo_biale.png
 • goedhart.png
 • omega.png